Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień już od 199 zł

Pierwszy Opolski Zlot Brodaczy i Cyrulików już 20 lipca

Pierwszy Opolski zlot brodaczy

Po ogromnych sukcesach Zlotów Brodaczy, które organizujemy na śląsku i we Wrocławiu, tym razem postanowiliśmy zorganizować kolejny Zlot Brodaczy w Opolu. Widzimy się już 20 lipca w Kofeinie 2.0. To będzie jedyna taka impreza w Opolu!

Śląski Zlot Brodaczy

Zlot Brodaczy i Cyrulików w Opolu, dlaczego?

Wiesz, że to właśnie w Opolu powstał pomysł na stworzenie cyrulików?

Choć działamy prężnie na śląsku, i tu powstają nowe kosmetyki i akcesoria do brody, to właśnie z Opola wysyłaliśmy pierwsze paczki do Was. Tu część z naszej ekipy studiowała, mieszkała i spędziła kawał fajnego czasu!

A kiedy już przeprowadziliśmy się z Opola to ono wciąż nas inspirowało.

Nazwa dla naszych mydeł do brody w dwupaku również zrodziła się w Opolu! Przy piwie i pysznym meksykańskim jedzeniu w Papadzie powstał koncept na Siostry Syjamskie. Wielu z Was uważa, że jest to najlepsze mydło do brody (a w zasadzie mydła do brody!).

Ale to nie jedyny powód dla którego organizujemy Zlot Brodaczy w Opolu, który – mamy nadzieję stanie się cykliczną imprezą, tak jak nasze pozostałe spotkania brodaczy.

Opole to miejsce w którym możecie spotkać jednych z najlepszych barberów w Polsce. To właśnie dlatego, co jakiś czas wybieraliśmy się całą ekipą na “stare śmieci”. Poprawialiśmy brody i fryzury, spędzając fantastycznie czas w klimatycznym i ciągle rozwijającym się barber shopie. Domyślasz się o który salon w Opolu chodzi? Oczywiście chodzi o…

Barber Shop Łotr Opole czy Gentleman Barber Car?

Iwona to najbardziej niebanalna kobieta w świecie barberskim w Polsce!

Przygodę na swoim rozpoczęła… W przyczepie kempingowej! Był to jedyny taki barber shop w Polsce. Ludzie z całej Polski zjeżdżali się, by zobaczyć ten naprawdę imponujący projekt o nazwie Gentleman Barber Car. I poznać na własnych brodach świeże spojrzenie na zawód golibrody w Polsce.

Po jakimś czasie klimatyczny, męski barber shop, który znajdował się w przyczepie kempingowej przeniósł się do nowego, stacjonarnego punktu. Zmieniła się nazwa salonu, z Gentleman Barber Car na Barber Shop Łotr, ale to co najważniejsze pozostało bez zmian.

U Łotrów zasiądziesz w królewskim fotelu, napijesz się kawy lub whiskey, a do tego poznasz prawdziwy rytuał golenia i strzyżenia włosów i brody. Gorący ręcznik i aromatyczne olejki zagwarantują Ci totalny relaks, a wykwalifikowana kadra sprawi, że wyjdziesz z odświeżonym i idealnym wizerunkiem.

U Łotrów nic nie dzieje się przypadkiem. Zupełnie jak u nas. Dlatego postanowiliśmy razem stworzyć nie tylko kolejny Zlot Brodaczy, ale również…

Olejek do brody w kolaboracji Cyrulicy x Barber Shop Łotr

Przez ostatni rok intensywnie pracowaliśmy nad naszym wspólnym dziełem. Z pracy nad pieprzem przeszliśmy na tropiki! Pomagali nam w tym również klienci salonu, którzy pod ocenę poddali naprawdę ogromną ilość zapachów. Chcielibyśmy napisać w tym momencie, ile było wersji, ale… Zgubiliśmy się w rachubie!

Efekt naszej wspólnej pracy pod znakiem Rogacza zobaczycie już podczas I Opolskiego Zlotu Brodaczy i Cyrulików! Teraz możemy Wam natomiast obiecać, że to będzie najbardziej tropikalny i rześki olejek do brody. Ale to nie wszystkie atrakcje jakie czekają na Was na Zlocie Brodaczy.

Atrakcje na Zlocie Brodaczy

Podczas zlotu, poza premierą naszego najnowszego olejku do brody, będą na Was czekać aż 4 stanowiska barberskie na których strzyc będą barberzy z Barber Shop Łotr Opole oraz Warsztat Fryzur Męskich Wrocław. Cały dochód uzyskany podczas strzyżenia barberzy przekażą na pomoc Marcelinie u której wykryto guza mózgu. Jeśli chcesz pomóc już teraz zapraszamy Was do zbiórki i po szczegóły tutaj.

Podczas Zlotu Brodaczy przeprowadzimy konkurs na najlepszą brodę w którym nagrodzimy aż 3 brodaczy! Pula nagród ciągle się zwiększa. W jury zasiądą: reprezentant Barber Shop Łotr, Kofeiny oraz Cyrulików. Jeśli nosisz brodę i starannie o nią dbasz to koniecznie weź udział w naszym konkursie! Pamiętaj nie liczy się długość, tylko jakość!

Zlot bez zbiorowego zdjęcia to zlot stracony! O 16:30 wykonamy zbiorowe zdjęcie brodaczy. Nie może Cię na nim zabraknąć.

Śląski Zlot Brodaczy

Kofeina 2.0 przygotuje na czas zlotu specjalny poncz inspirowany nutami zapachowymi z naszego olejku do brody. Koniecznie spróbuj kaw parzonych metodami alternatywnymi przez najlepszych baristów, a przy okazji… Wypróbuj główny składnik syjamskiego jasnego! Na dwóch kranach poleje się piwo z Browaru Profesja. Na miejscu będziecie mieli również szeroki wybór piw butelkowych od naszych wrocławskich przyjaciół.

To będzie event na miarę Waszych bród! Po więcej szczegółów zapraszamy tutaj.

Polecane produkty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Używamy plików cookie

Szanowni Państwo, nasz serwis stosuje pliki cookies. Głównie w celach funkcjonalnych oraz w celu, by nasze usługi były dostarczane na jak najwyższym poziomie. Prosimy o określenie warunków przechowywania lub dostępu do nich niżej.