Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień już od 199 zł

Płatność PayPal

Płatność wykonywana poprzez system bezpiecznych płatności online – PayPal. Wystarczy po kliknięciu przycisku “Do kasy”, podać dane zamówienia i wybrać płatność PayPal, aby Klient został przeniesiony do okna logowania konta PayPal gdzie pojawi się odpowiedni formularz płatności do autoryzacji (całość transakcji w bezpiecznym połączeniu SSL). PayPal daje również możliwość płatności kartą.

Płatność t-pay

Płatność wykonywana poprzez system bezpiecznych płatności online – t-pay. Wystarczy po kliknięciu przycisku “Do kasy”, podać dane zamówienia i wybrać płatność t-pay, a wyświetli się list z której należy wybrać swój bank. Po dokonaniu wyboru kanału płatności, panel przeniesie Cię do strony logowania banku. Za przelewy internetowe nie jest pobierana żadna prowizja. Zaloguj się do banku i wykonaj przelew online. Po poprawnym zaksięgowaniu wpłaty otrzymasz potwierdzenie na podany podczas płatności adres e-mail. Przelewy online księgowane są natychmiastowo.(całość transakcji w bezpiecznym połączeniu SSL).

Płatność Paynow

Płatność wykonywana poprzez system bezpiecznych płatności online – paynow. Wystarczy po kliknięciu przycisku “Do kasy”, podać dane zamówienia i wybrać płatność paynow, a wyświetli się list z której należy wybrać swój bank. Po dokonaniu wyboru kanału płatności, panel przeniesie Cię do strony logowania banku. Za przelewy internetowe nie jest pobierana żadna prowizja. Zaloguj się do banku i wykonaj przelew online. Po poprawnym zaksięgowaniu wpłaty otrzymasz potwierdzenie na podany podczas płatności adres e-mail. Przelewy online księgowane są natychmiastowo.(całość transakcji w bezpiecznym połączeniu SSL).

Płatność BLIK

Płatność wykonywana poprzez system bezpiecznych płatności online – BLIK. Wystarczy po kliknięciu przycisku “Do kasy”, podać dane zamówienia i wybrać płatność BLIK. NAstępnie należy podać kod BLIK wygnerowany za pomocą swojego banku i podążać za instrukcjami.