Darmowa wysyłka na terenie Polski dla zamówień już od 149 PLN

Żaden szanujący się brodacz nie wyobraża sobie dnia bez czesania swojego zarostu. To integralny element pielęgnacji brody. Do czesania brody na ogół wykorzystuje się specjalny kartacz, grzebień lub równie dobrze można używać szczotki. Brodę należy czesać często, optymalnie nawet dwa razy dziennie. Szczotka nie tylko rozczesuje włosy, ale także usuwa zanieczyszczenia i martwy naskórek. Właśnie z myślą o mężczyznach preferujących używanie szczotki do brody, przygotowaliśmy specjalną ofertę wyjątkowych produktów. Przekonaj się sam!

Szczotka do brody dla Ciebie!

Ktoś powie: szczotka jak szczotka ;) Może i tak, ale musisz wiedzieć, że produkty do pielęgnacji zarostu są sobie nierówne. Szczotka do brody musi być przede wszystkim wykonana z najwyższej jakości materiałów, aby regularne szczotkowanie nie uszkodziło jej elementów. Wybierając szczotkę do brody, pamiętaj, aby posiadała ona ergonomiczną rączkę, wykonaną z wytrzymałego materiału oraz najwyższej jakości włosie, obojętnie czy mówimy o materiale naturalnym, czy syntetycznym. Dobra szczotka do brody zapewni komfort codziennej pielęgnacji i układania zarostu i zadba o włosy, a także skórę twarzy. Szczotka do brody może mieć różne rozmiary, które dobierzesz indywidualnie w zależności od długości zarostu i swoich preferencji. Mała szczotka powinna pewnie leżeć w Twojej dłoni, a jej włosie ma nadawać pożądany kształt zarostowi. Niewielkie rozmiary sprawiają, że tego typu szczotka doskonale sprawdzi się w podróży (szczotka do brody podróżna). Taki model może wybrać również stylowy brodacz, który lubi przeczesać swoją “dumę” o każdej porze bez względu na okoliczności i chce mieć szczotkę zawsze w zasięgu ręki. Duża szczotka do zarostu to przede wszystkim komfort użytkowania przy zastosowaniu do długiej brody. Szczotki i kartacze dzielą się na te z miękkim włosiem i twardym włosiem. To chyba najważniejszy parametr naszego “narzędzia”. Szczotki, których włosie jest zbyt miękkie, nie spełnią swojej funkcji, ani jeśli chodzi o rozczesywanie brody, ani o pozbywanie się z niej martwego naskórka. Wiemy, jakiej szczotki do brody potrzebujesz, dlatego w naszej ofercie znajdziesz produkty z naturalnym włosiem (włosie dzika i włosie świni), a także syntetyczne. Szeroki wybór szczotek od Cyrulicy daje Ci komfort i dostosowanie produktu do Twoich preferencji. Jeśli nie wiesz, jaką szczotkę do brody wybrać, skontaktuj się z nami! Z chęcią pomożemy wybrać najlepszą szczotkę :)

Wybierz szczotkę z naturalnego włosia dzika lub z włosiem syntetycznym

Kartacz do brody? Szczotka? Ileż to już razy zastanawiałeś się co wybrać. Spokojnie, mamy jedno i drugie, ale jeśli zdecydowałeś się wybrać szczotkę, dobrze trafiłeś. Mamy szczotki w różnych rozmiarach, z różnym włosiem. Szczotki wykonane z drewna bukowego, różny rodzaj włosia i stopień twardości – znamy się na rzeczy. Mamy szczotki z włosiem syntetycznym, szczotki z włosiem dzika lub świni, kartacze. Szczotka do włosów to must have każdego szanującego się brodacza. Pamiętaj, mokre włosy się nie szczotkuje! Może to spowodować nieodwracalne uszkodzenia włosów. Zawsze szczotkuj suchą brodę, a będzie w świetnym stanie. Dbaj o jej kondycję najlepiej, jak można. Z nami to proste!