Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień już od 199 zł

Bogata selekcja produktów do pielęgnacji zarostu, takich jak balsam do brody, pomogą Ci ją wymodelować, jednocześnie dbając o nawilżenie i regenerację struktury włosa. Mamy coś dla dumnie noszących zarost brodaczy, ale także i dla tych, którzy wolą się golić. Wszystkie produkty zostały wykonane z najwyższej jakości składników, zaprojektowanych przez specjalistów tak, aby zapewnić Ci jak najlepsze efekty bez podrażnień.

Produkty na zmęczoną skórę

Oferujemy całą gamę produktów przeznaczonych nie tylko do brody, ale także pielęgnacji skóry. Dnie spędzane w stresie, praca do późna i obecne w powietrzu zanieczyszczenia wpływają niekorzystnie na cerę, co prowadzi do przedwczesnego uruchomienia procesów starzenia. Można temu zapobiec dzięki selekcji produktów rewitalizujących komórki, pomagających w przyswajaniu witamin i działających detoksykująco.

Zadbaj o brodę dzięki olejkom i balsamom

Nasza bogata kolekcja artykułów pielęgnujących pomoże Ci utrzymać niesforną brodę w ryzach, a także zadbać o to, by wspaniale się prezentowała. Balsam do zarostu to produkt niezbędny, gdy chcesz poprawić kondycję włosów, wydobyć ich żywy, naturalny kolor, a jednocześnie zadbać o to, żeby były mocne i sprężyste. Aktywne składniki sprawią, że skorzysta na tym też skóra. Koniec z uczuciem wysuszenia i podrażnienia, witaminowa kuracja sprawi, że zapomnisz o dyskomforcie.

Nie należy też zapominać o walorach zapachowych naszych balsamów. Sprawdź ofertę Cyrulików i postaw na mocne, męskie nuty wywołujące uczucie świeżości i napełniające Cię energią.

Używamy plików cookie

Szanowni Państwo, nasz serwis stosuje pliki cookies. Głównie w celach funkcjonalnych oraz w celu, by nasze usługi były dostarczane na jak najwyższym poziomie. Prosimy o określenie warunków przechowywania lub dostępu do nich niżej.