Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień już od 199 zł

Barber Shop Katowice

Cyrulicy na Koszutce | Barber Shop Katowice

! ZAMKNIĘTE !

 

Na brodach i włosach znamy się jak mało kto, dlatego stworzyliśmy dla Was miejsce, w którym cała nasza wiedza i doświadczenie łączą się w jednym celu, aby zadbać o Wasze włosy i brody w 100%.

pracownicy Barber Shop Katowice

To właśnie w Katowicach stworzyliśmy wyjątkowy salon, w którym możesz zobaczyć nasze nowości przed premierą, dowiedzieć się wszystkiego na temat pielęgnacji brody oraz przetestować wszystkie nasze kosmetyki. Umów się na klasyczne strzyżenie męskie lub trymowanie brody, podczas którego nasi barberzy opracują kształt brody oraz nadadzą jej kontur brzytwą. Zrelaksuj się, napij kawy spécialité i spędź miło czas!

kosmetyki i akcesoria do brody

Cyrulicy to nie tylko najlepsze kosmetyki dla mężczyzn, ale również doskonali barberzy, którzy zapanują nad Twoją brodą i zadbają o idealne cięcie włosów. W naszym barbershopie w Katowicach łączymy umiejętności najlepszych barberów z wiedzą i doświadczeniem mistrzów męskiej pielęgnacji. Zapraszamy Was wszystkich na doskonale strzyżenie, dobrą radę na temat pielęgnacji brody oraz wyśmienitą kawy spécialité. Przekonaj się sam, że razem tworzymy najlepsze barbershopy w Polsce.

Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze

Super miejsce, strzyżenie zawsze mega, za każdym razem wychodzę bardzo zadowolony, wspaniała atmosfera, polecam też poczęstować się pyszną kawą.

Trafiłem do Cyrulików ponad rok roku temu i od tego czasu regularnie się widujemy. Świetny profesjonalny zespół, czysto, septycznie i z klasą. Czego chcieć więcej? Szczerze polecam.

Jestem ogromnie zadowolony ze strzyżenia. To chyba najlepszy barber shop w Katowicach. Pierwszy raz zawitałem u Was ponad 2 lata temu i od tego czasu chodzę regularnie ✌️.

WIĘCEJ