Darmowa wysyłka zakupów powyżej 200 zł

Zestaw „Świąteczny” | 159 zł

To idealny prezent dla Twojego wyjątkowego brodacza. Stworzone specjalnie pod Twoją choinkę Świąteczne pudełko zawiera wszystko co brodaczowi może się zamarzyć, a nawet więcej! W środku poza olejkiem do brody Cyrulików 30 ml, mydłem Syjamskim do brody i ręcznikiem do brody z mikrowłókien XL znajdzie dodatkowo wypiekane ręcznie przez Panią Cyrulik pierniczki, których okruszki będzie nosić w swojej brodzie jeszcze długo, dzięki czemu wciąż będzie pamiętać o świętach i cudownym prezencie!

Zestaw Świąteczny składa się z olejku do brody Cyrulicy 30ml (dowolny zapach), mydeł do brody Syjamskich, ręcznika do brody z mikrowłókien XL oraz pierniczków i świątecznej atmosfery. 

Szukasz idealnego prezentu? Zamów wyjątkowy zestaw ”Świąteczny” przed okresem świątecznego szaleństwa , ponieważ ilość zestawów jest mocno ograniczona! 

KUP TERAZ

Zestaw „Trzech Cyrkowców” | 129 zł

Stworzony specjalnie dla osób, które chcą spróbować wszystkiego! Daje możliwość wypróbowania każdego zapachowego olejku Cyrulików, dzięki czemu możesz zmieniać zapachy w zależności od nastroju, okazji lub dnia.

Zestaw “Trzech Cyrkowców”  składa się z olejku do brody “Siłacz” 10ml, olejku do brody “Żongler” 10ml oraz olejku do brody “Magik” 10ml.

Po co się ograniczać? Kup zestaw “Trzech Cyrkowców” i codziennie kuś nowym zapachem, teraz możesz wypróbować wszystkie zapachy w nowej niżesz cenie i wybrać ten, dzięki któremu staniesz się najlepszą wersją siebie. Każdy z naszych olejków jest naturalny i ma najlepszy skład jaki możesz znaleźć, zresztą nie musisz ufać nam, zaufaj naszym 6 olejom naturalnym.

KUP TERAZ

Zestaw “Szop Pracz” | 49 zł

To podwójna pielęgnacja dwóch mydeł do brody i delikatne osuszenie pierwszego ręcznika stworzonego specjalnie do brody.

Zestaw „Szop pracz” składa się z mydeł Syjamskich i ręcznika do brody z mikrowłókien.

Szukasz idealnej pielęgnacji? Wypróbuj mydła Syjamskie, które idealnie się dopełniają. Jedno intensywnie oczyszcza skórę, natomiast drugie dogłębnie ją nawilża tworząc idealną równowagę. Pamiętaj też, aby po użyciu mydła brodę wytrzeć specjalnym ręcznikiem z mikrowłókien, który jako jedyny szybko i wygodnie wysuszy Twoją brodę nie odchylając przy tym łusek włosa.

KUP TERAZ

Zestaw Dużego Brodacza “Dzik” | 139 zł

To Zapach Twojego ulubionego olejku i miękkość włosia kartacza.

Zestaw „Dzik” składa się z olejku do brody Cyrulicy 30ml (dowolny zapach) oraz kartacza do brody Stylowy Brodacz.

Szukasz idealnej pielęgnacji? Weź kartacz i olejek do ręki i działaj. Nie musisz ufać nam, wystarczy, że zaufasz 6 składowym olejom, które zadbają o Twoją brodę najlepiej jak to tylko możliwe.

Skład: Olej ze słodkich migdałów, Olej jojoba, Olej arganowy, Olej abisyński, Olej z baobabu, Olej makadamia, Perfumy, Witamina E.

KUP TERAZ