Przesyłka za darmo przy zamówieniach już od 149 zł

Balsamy do brody

Nasz balsamy to kompozycja 40% maseł i wosków roślinnych, 35% wyselekcjonowanych olei i 25% perfum i naturalnych substancji roślinnych, stanowiących łącznie 100% najwyższej jakości. Stworzyliśmy pierwszy balsamu do brody, który układa brodę, nie tworząc przy tym woskowej skorupy. Chwyt naszych balsamów zapewniają nie tylko woski roślinne i kwiatowe, ale także żel aloesowy i polisacharydy z modrzewia. To właśnie innowacyjny skład sprawia, że są to be zwątpienia najlepsze balsamy do brody na rynku. Nałożenie balsamu stało się proste, a pozyskanie odpowiedniej porcji z pojemnika dużo łatwiejsze aniżeli kiedy stosujesz balsamy woskowe. Widoczna poprawa kondycji włosów, dogłębne nawilżenie i męski wizerunek przez cały dzień – to i dużo więcej zyskasz, stosując do swojej brody balsamy z naszej oferty. Broda otoczona warstwą ochronną po nałożeniu balsamu? Dokładnie tak! Skuteczna ochrona przed działaniem czynników zewnętrznych i to przez długi czas! Balsamy w naszej ofercie nie tylko mają za zadanie odżywić zarost, idealnie nadają mu kształt, ale także chronią wrażliwe włosy przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

Eksperymentuj z balsamem do brody

Jednak nie tylko niezwykły skład stoi za wyjątkowością naszych produktów, ale również wyjątkowe zapachy i najwyższa zawartość perfum w naszych produktach. Stworzyliśmy dla Was dwa wyjątkowe zapachy: Tresera Niedźwiedzi i Tresera Tygrysów. Oba te zapachy są wyjątkowe i stworzone z dbałością o każdy szczegół. Zadbaliśmy też, aby mimo swojej unikatowości łączyły się i tworzył nowe kompozycje zapachowe z naszymi olejkami do brody na co dzień. Bo prawdziwi mężczyźni kochają eksperymenty prawda?
Idealny balsam do brody posiada mocne działanie nawilżające i utrzymuje prawidłowy poziom nawilżenia włosów przez długi czas. Innym zadaniem balsamów nawilżających jest ukształtowanie zarostu. Nasze balsamy nawilżają, pozwalają nadać brodzie pożądany kształt. Podczas regularnego stosowania efekt jest widoczny gołym okiem. Połącz swój najlepszy balsam z gamą innych kosmetyków do brody ( olejki, szampony kosmetyki do skóry) z naszej oferty i zadbaj o swój męski wizerunek. Jeśli masz brodę, olejek do brody i balsamy do brody będą odtąd Twoimi najlepszymi przyjaciółmi. Szczególnie w lecie włosy brody i wąsów szczególnie narażone są na przesuszanie. Regularne stosowanie produktu, daje odporność na promienie słoneczne i związane z nimi wysuszanie brody. Wybierz swoje ulubione rodzaje balsamów o powalającym zapachu. Cyrulicy – najlepsze balsamy nawilżające do brody dla Ciebie!

Balsam do pielęgnacji brody – pielęgnacja brody na najwyższym poziomie

Wielu brodaczy ma problem z ujarzmieniem niesfornego zarostu. Proces układania brody może być nużący i frustrujący… Warto stosować balsam do brody w celu stylizacji. Ten kosmetyk doskonale odżywia włosy i chroni brodę. Pielęgnacja brody nigdy nie była tak łatwa. Już odrobina balsamu nałożona na brodę nada jej miękkości, świeżości i pozostawi przyjemny zapach. Uzyskanie efektu “wow” jest banalnie proste. Stosuj nasze produkty na krótszą lub dłuższą brodę każdego dnia i układaj zarost dokładnie tak, jak lubisz! Mamy dokładnie to, czego szukasz! Sprawdź ofertę naszych balsamów woskowych i szereg innych produktów, w których skład wchodzą woski kwiatowe, wosk pszczeli, masło shea, masło kakaowe i wiele innych naturalnych składników.