Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień już od 199 zł

Odpowiadamy tutaj na najczęściej zadawane pytania, mamy nadzieję, że odpowiedzi okazały się pomocne. W razie dodatkowych pytań proszę skontaktować się z nami pisząc na adres e-mail: sklep@cyrulicy.pl.

 • Jak prać Wasze ręczniki do brody z mikrowłókien?

  Nasze ręczniki są uszyte z wyjątkowego materiału, dlatego też wymagają wyjątkowej opieki. Po raz pierwszy wypierz go ręcznie. Po przejściu inicjujące pranie można go spokojnie prać w pralce w temperaturze do 40 stopni. Nie używaj wybielacza i środków zmiękczających.

 • Gdzie mogę otrzymać próbki Waszych produktów?

  Na ten moment nie mamy możliwości wysyłania próbek produktów. Możesz przetestować nasze produkty w Cyrulikach na Koszutce.

 • Kiedy mogę spodziewać się nowych produktów?

  Dniami i nocami pracujemy nad kolejnymi produktami. Jednak w trosce o najwyższą na rynku jakość tworzymy produkty powoli. Jeden po drugim, tak aby efekt był w stanie zadowolić nawet najwybredniejszych brodaczy.

   

 • Cyrulicy jaki olejek jest u Was najpopularniejszy?

  To zależy. W zimne zimowe wieczory większość bród zdobi Magik i to właśnie on najlepiej schodzi z naszych półek. Jednak Wiosną gdy cała przyroda budzi się do życia to Siłacz króluje na salonach i kusi piękne Panie. Natomiast latem brody najlepiej ożywia cytrusowa moc Żonglera. A jesienią to zależy, czy jesień jest latem czy zimą, bo różnie u nas bywa. Nie ma więc reguły, są też tacy którzy cały rok noszą swój ulubiony zapach, decyzja należy tylko do Ciebie.

 • Dlaczego kobiety pożądają brodaczy?

  To czysta nauka, nic nie możemy na to poradzić.

  Tutaj są badania:

  http://nrl.northumbria.ac.uk/1772/

  Serio, nic nie możemy z tym zrobić. Brodacze po prostu są i zawsze będą bardziej atrakcyjni dla kobiet. Taka nasza karma.

Używamy plików cookie

Szanowni Państwo, nasz serwis stosuje pliki cookies. Głównie w celach funkcjonalnych oraz w celu, by nasze usługi były dostarczane na jak najwyższym poziomie. Prosimy o określenie warunków przechowywania lub dostępu do nich niżej.