Odpowiadamy tutaj na najczęściej zadawane pytania, mamy nadzieję, że odpowiedzi okazały się pomocne. W razie dodadkowych pytań proszę skontaktować się z nami pisząc na adres e-mail: sklep@cyrulicy.pl.

Nasze ręczniki są uszyte z wyjątkowego materiału, dlatego też wymagają wyjątkowej opieki. Najlepiej pierwszy raz wyprać ręcznik ręcznie lub w pralce na najbardziej delikatnych ustawieniach i najniższej temperaturze. Kiedy ręcznik przejdzie już inicjujące pranie można go prać w pralce w temperaturze do 60 stopni, tylko nie przesadzajcie z obrotami!

Jeśli tylko przy zamówieniu czegokolwiek w naszym sklepie w uwagach do zamówienia wpiszesz „Próbki” otrzymasz jakąś próbkę naszego olejku, a jeśli wpiszesz „Poproszę próbki” otrzymasz cały ich zestaw i próbkę mydła.

Dniami i nocami pracujemy nad kolejnymi produktami, jednak w trosce o najwyższą na rynku jakość tworzymy produkty powoli, jeden po drugim tak aby efekt był w stanie zadowolić nawet najwybredniejszych brodaczy.

PS Już niedługo.

To zależy. W zimne zimowe wieczory większość bród zdobi Magik i to właśnie on najlepiej schodzi z naszych półek. Jednak Wiosną gdy cała przyroda budzi się do życia to Siłacz króluje na salonach i kusi piękne Panie. Natomiast latem brody najlepiej ożywia cytrusowa moc Żonglera. A jesienią to zależy, czy jesień jest latem czy zimą, bo różnie u nas bywa. Nie ma więc reguły, są też tacy którzy cały rok noszą swój ulubiony zapach, decyzja należy tylko do Ciebie.

To czysta nauka, nic nie możemy na to poradzić.

Tutaj są badania:

http://nrl.northumbria.ac.uk/1772/

Serio, nic nie możemy z tym zrobić. Brodacze po prostu są i zawsze będą bardziej atrakcyjni dla kobiet. Taka nasza karma.