Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień już od 199 zł

Ta zakładka została stworzona specjalnie dla tych, którzy chcą sprawić, swojej drugiej połówce coś uroczego, pięknego i wyjątkowego.

Oto zakładka dla Baby.

Niezależnie od tego czy jest twoją babą, czy Twoim Baby, tak samo ucieszy się z kosmetyków najwyższej klasy, jakimi jest Söppö.

Czym jest Söppö? To przede wszystkim jakość, ekologia i skuteczność. A co jeszcze ważniejsze to idealny prezent.

Söppö łączy naturalne składniki czerpiąc z prostoty, delikatności i minimalizmu nordyckiej pielęgnacji z najnowszymi i zaawansowanymi odkryciami pielęgnacji koreańskiej.

Kosmetyki są nie tylko urocze, ale też niezwykle skuteczne, a także stworzone z ogromnym szacunkiem dla natury.

Czy Twoje kochanie kupuje czasami zbyt dużo kosmetyków, ale wciąż chce więcej? A ty nie możesz odmówić szczęścia swojej drugiej połówce, jednocześnie nie chcesz podpalać naszej planety?

Kosmetyki Söppö są wegańskie, nietestowane na zwierzętach, cruelty-free i produkowane w Polsce.

Produkujemy lokalnie, nie tylko nasze kosmetyki, ale również ich opakowania, które powstają w Polsce (m.in. z fusów po kawie i innych recyklingowanych tworzyw, które nadają się do dalszego przetworzenia!), dzięki czemu ograniczamy ślad węglowy i produkcję zanieczyszczeń.

Przy tak niskim śladzie na środowisku nie musisz mieć wyrzutów sumienia, kupując kosmetyki.

Jeśli szukasz idealnego prezentu dla idealnej istoty, trafiłeś w dobre miejsce. Zadbaj o swoje Baby z kosmetykami Söppö!

Używamy plików cookie

Szanowni Państwo, nasz serwis stosuje pliki cookies. Głównie w celach funkcjonalnych oraz w celu, by nasze usługi były dostarczane na jak najwyższym poziomie. Prosimy o określenie warunków przechowywania lub dostępu do nich niżej.