Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień już od 199 zł

Oferowane przez nas kartacze i szczotki do brody to świetnej jakości przyrządy, które pozwolą Ci zadbać o zarost, są bardzo kompaktowe i można je ze sobą wszędzie zabrać, a do tego jeszcze świetnie wyglądają na półce. Wykonano je z najlepszych materiałów, dzięki czemu posłużą Ci przez długie lata. Posiadamy wersje ze szczeciny z dzika, a także nylonowego włosia.

Kartacze do brody

Solidnie wykonany kartacz do brody to idealnie narzędzie, dzięki któremu wymodelujesz zarost, poprawisz krążenie krwi dzięki masażowi, a także pozbędziesz się martwego naskórka. Nie trzeba się obawiać, że szczecina z dzika wypadnie podczas użytkowania. To bardzo solidne produkty, które będą Ci służyć przez całe życie. Jest idealnie dopasowany do dłoni, a rozstaw włosia świetnie nadaje się do czesania.

Dla osób ceniących prawa zwierząt przygotowaliśmy wersję wegańską. Włosie w niej jest nylonowe, jednak niczym nie ustępuje oryginalnej wersji. Pielęgnuje tak samo dobrze, do tego wykazuje dużą odporność na wilgoć i bardzo łatwo go wyczyścić.

Szczotki do brody

Nasze szczotki do brody, podobnie jak kartacze, wykonaliśmy z naturalnych tworzyw. Dzięki wygodnemu uchwytowi idealnie wymodelujesz zarost i przygotujesz go na wcieranie olejków i balsamów. Rączkę szczotki wykonano z drewna bukowego, które jest niezwykle trwałe.

Zapraszamy do skorzystania z oferty na nasze naturalne produkty. Są wytwarzane ręcznie, a cały proces przeprowadzany jest z należytą pieczołowitością, przez co możesz mieć pewność, że otrzymasz trwałe przedmioty, które będą Ci służyć przez wiele lat.

Używamy plików cookie

Szanowni Państwo, nasz serwis stosuje pliki cookies. Głównie w celach funkcjonalnych oraz w celu, by nasze usługi były dostarczane na jak najwyższym poziomie. Prosimy o określenie warunków przechowywania lub dostępu do nich niżej.