Przesyłka za darmo przy zamówieniach już od 149 zł

Mydła do brody

Mydło do brody jest jednym z podstawowych kosmetyków każdego brodacza. Dobrej jakości mydło do pielęgnacji brody pomaga utrzymać higienę zarostu na optymalnym poziomie, odżywiając przy tym zarost oraz skórę twarzy. Mydło do brody zazwyczaj zawiera tylko naturalne składniki, posiada neutralne ph oraz męski zapach. Niewątpliwie kolejny plus to stosunkowo niska cena kosmetyku. Produkty z naszej oferty nie zawierają sztucznych składników, dlatego są całkowicie bezpieczne dla skóry twarzy i zarostu. Mycie brody to podstawowa czynność higieniczna i pielęgnacyjna każdego jej posiadacza, warto więc wybierać mydła, które sprawiają, że broda będzie prawidłowo odżywiona, miękka i przyjemna w dotyku. Mydła do brody pomagają w szybkim jej umyciu i późniejszym rozczesywaniu. Wielofunkcyjne mydła dają możliwość mycia nie tylko samego zarostu, ale możesz umyć nimi całą twarz.

Dobrej jakości mydło do brody

Halo, halo wszyscy poszukiwacze nietypowych rozwiązań w pielęgnacji brody! Z pomocą mydła do brody zadbasz o swój zarost. Stosując je do oczyszczania zarostu, nakładaj wyłącznie na wilgotną brodę. Kosmetyki tego typu idealnie sprawdzają się podczas szybkiego prysznica, ale i w czasie relaksujących kąpieli. Odżywi ono włosy, zmiękczy, a moc właściwości regenerujących pozostawi je zdrowe i mocne. Mydło do brody możesz z powodzeniem używać nawet kilka razy dziennie. Należy pamiętać, iż mydło nie lubi wilgoci. Aby służyło zgodnie z przeznaczeniem, należy produkt przechowywać w odpowiedniej mydelniczce, gdzie woda zbiera się poniżej dolnej powierzchni kostki. Mydelniczka powinna mieć odpowiednią strukturę, aby idealnie “współpracować” z kostką, a także specjalne otwory, przez które będzie przepływać woda. Pozostawienie mydła na mokrej umywalce może skutkować rozmiękczeniem i utratą właściwości fizycznych, a co za tym idzie, trudnościami w dalszym używaniu i spadkiem efektywności. Mydło do brody w kostce dostępne w naszym sklepie to najwyższej jakości kosmetyki. Wypróbuj już dziś! Cyrulicy – ulubiona marka wszystkich brodaczy!

Mycie brody – wielofunkcyjne mydła

Mydło do brody to najlepszy przyjaciel każdego brodacza. Niepozorny kosmetyk może działać prawdziwe cuda, przy codziennej pielęgnacji włosów brody i to tylko przy użyciu wody. Do zalet produktu zalicza się naszym zdaniem przede wszystkim stosunek ceny do jakości, jednak na tym plusy się absolutnie nie kończą. Mydła w kostce są bardzo wydajne i przy właściwym użytkowaniu starczają na bardzo długo, nawet przy częstym myciu. Naturalne, roślinne składy nie podrażniają skóry, posiadają szereg właściwości odżywiających i nawilżających, a także oczyszczające. Mydeł do brody mogą używać nawet mężczyźni o mocno wrażliwej i alergicznej skórze. Mycie brody to czynność, którą wykonuje każdy posiadacz bujnego zarostu nawet kilka razy dziennie. Warto zadbać, aby mydło używane do tego zadania było jak najlepszej jakości. Skład oparty o naturalne składniki, sole mineralne z dodatkiem substancji pielęgnujących zadbają o kondycję Twojej brody i skóry twarzy. Każde mydło z oferty naszego sklepu doskonale się pieni, nawilża, oczyszcza i regeneruje zarówno zarost, jak i skórę. Sprawdź pełną ofertę, gdzie coś dla siebie znajdzie każdy mężczyzna poszukujący nawet nietypowych rozwiązań pielęgnacyjnych. Mydło do brody doceni każdy stylowy brodacz! Zobacz nasze szampony i olejek, które pozwolą Ci kompleksowo zadbać o zarost.