Nie wychodź do sklepu w czasie epidemii! Darmowa wysyłka na terenie Polski dla zamówień już od 50 PLN

balsam do brody Balsamy do brody balsam do brody

Balsamy do brody

Nasz balsamy to kompozycja 40% maseł i wosków roślinnych, 35% wyselekcjonowanych olei i 25% perfum i naturalnych substancji roślinnych, stanowiących łącznie 100% najwyższej jakości. Stworzyliśmy pierwszy balsamu do brody, który układa brodę, nie tworząc przy tym woskowej skorupy. Chwyt naszych balsamów zapewniają nie tylko woski roślinne i kwiatowe, ale także żel aloesowy i polisacharydy z modrzewia. To właśnie innowacyjny skład sprawia, że są to be zwątpienia najlepsze balsamy do brody na rynku.
Jednak nie tylko niezwykły skład stoi za wyjątkowością naszych produktów, ale również wyjątkowe zapachy i najwyższa zawartość perfum w naszych produktach. Stworzyliśmy dla Was dwa wyjątkowe zapachy: Tresera Niedźwiedzi i Tresera Tygrysów. Oba te zapachy są wyjątkowe i stworzone z dbałością o każdy szczegół. Zadbaliśmy też, aby mimo swojej unikatowości łączyły się i tworzył nowe kompozycje zapachowe z naszymi olejkami do brody. Bo prawdziwi mężczyźni kochają eksperymenty.
Balsam do brody Treser Niedźwiedzi

Balsam do brody – Treser Niedźwiedzi 50 ml | 99 zł

Kim jest Treser Niedźwiedzi?

Niedźwiedziem, który wyrwał się z okowów i sam stał się swoim Panem, od teraz tresuje nawet najbardziej niesforne brody. Z pełną surowością dba o ułożenie brody i z najwyższą delikatnością o jej pielęgnację. Oddając swoją brodę Treserowi Niedźwiedzi, możesz być pewny, że Twoja broda będzie dostojnie ułożona i przesiąknięta aromatem lasu.

Jakim zapachem chwali się Treser Niedźwiedzi?

To zapach dostojnego niedźwiedzia kroczącego dumnie przez pokryty poranną rosą las. Silny i świeży męski zapach lasu, mokrych ziół i mchu miesza się z wonią świeżo ściętego cyprysu, modrzewia i drewna cedrowego. Cały ten potężny aromat przesiąknięty jest naturalną siłą lasu.
Balsam do brody Treser Tygrysów

Balsam do brody – Treser Tygrysów 50 ml | 99 zł

Kim jest Treser Tygrysów?

Jest Tygrysem, który opuścił dżunglę, aby odnaleźć swoich ludzkich braci, od teraz tresuje nawet najdziksze brody. Z pełną surowością dba o ułożenie brody i z najwyższą delikatnością o jej pielęgnację. Oddając swoją brodę Treserowi Tygrysów, możesz być pewny, że Twoja broda będzie zawsze będzie się Ciebie słuchała, a otaczać ją będzie aromat dżungli.

Jakim zapachem chwali się Treser Tygrysów?

To zapach potężnego tygrysa przedzierającego się przez dżunglę w świetle pełnego księżyca. Wyrazisty i wciągający męski zapach czarnego żeń-szenia, kardamonu i bambusa przeplata się ze świeżymi nutami morskimi, gorącą tonką i drzewem sandałowym, a to wszystko otacza delikatna woń młodych fiołków i żywicy elemi. Cały ten dziki aromat przesiąknięty jest naturalną siłą dżungli.

Zapisz się do naszego biuletynu, a otrzymasz od nas 10% rabatu!