Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień już od 199 zł

Przygotowaliśmy doskonałe kosmetyki do pielęgnacji brody. Wzbogacone naturalnymi składnikami mydła dbają o zarost, a także narażoną na wiele szkodliwych czynników zewnętrznych skórę. Dzięki nam pozbędziesz się odbijających się na cerze oznak stresu i nieprzespanych nocy.

Odpowiednia pielęgnacja skóry

Męska skóra jest bardzo narażona na wiele szkodliwych czynników zewnętrznych. Obecne w powietrzu zanieczyszczenia i długotrwały stres w pracy przyśpieszają procesy starzenia, uwidaczniając zmarszczki i sprawiając, że skóra robi się wiotka. Dzięki naszym produktom masz szansę odwrócić te negatywne procesy. Zaufaj nowoczesnym recepturom pozbawionym sztucznych składników i pozwól im odświeżyć się podczas kąpieli. Rewitalizujące formuły orzeźwiają i oczyszczają, a wspaniały aromat pozwala się zrelaksować.

Idealne mydło do brody

Równie ważne jest też odpowiednie dbanie o zarost. Aby potem można go było modelować dzięki różnym olejkom i balsamom, trzeba go najpierw umyć. Doskonale nadaje się do tego mydło do brody. Jego specjalne właściwości sprawiają, że usuwa z włosów wszelkie nieprzyjemne zapachy, jednocześnie nawilżając skórę i zapobiegając uczuciu wysuszenia i ściągnięcia.

Produkty te mają też nietuzinkowe, zachęcające zapachy. Postaw na męski zapach rumu bądź inną, równie aromatyczną woń. Polecamy także mydło syjamskie do brody, za sprawą swojej wyjątkowej formuły wymaga specjalnego nakładania, dzięki któremu wzmacnia i nawilża tak zarost, jak i delikatną skórę pod nim.