Darmowa przesyłka kurierem lub paczkomatem już od 200 zł!

Cyrulicy – Na Koszutce

Na brodach i włosach znamy się jak mało kto, dlatego stworzyliśmy dla Was miejsce w którym cała nasza wiedza i doświadczenie łączą się w jednym celu, aby zadbać o Wasze włosy i brody w 100%.
To właśnie w „Cyrulicy – Na Koszutce” połączyliśmy concept store, w którym możecie zobaczyć nasze nowości przed premierą, dowiedzieć się wszystkiego, co tylko można wiedzieć o brodach oraz przetestować wszystkie najlepsze specyfiki z Barbershopem w którym będziecie mogli umówić się nie tylko na strzyżenie brody i włosów, lecz także na wiele więcej!
GODZINY OTWARCIA:
PON – 10:00 – 18:00
WT – P – 12:00 – 18:00
SO – ND – ZAMKNIĘTE

| CONCEPT STORE |

Miejsce w którym dowiecie się wszystkiego o brodach!

Nasz nowy lokal Cyrulicy – Na Koszutce powstał przede wszystkim po to, aby na mapie Katowic pojawiało się miejsce do którego możecie wpaść i porozmawiać najlepszymi specjalistami na temat brody, zarostu, włosów i kosmetyków specjalnie do nich tworzonych. U nas dowiesz się wszystkiego, wypróbujesz to co najlepsze i znajdziesz coś dla siebie. Możesz się z nami napić najlepszej czarnej kawy prosto z syphonu czy dripa, a także zwyczajnie porozmawiać. A raz na jakiś czas będziemy organizować ciekawe spotkania na których będziecie się mogli dowiedzieć, czegoś o piwie, kawie czy innych ciekawych rzeczach. Ponieważ nasz lokal powstał po to, aby zrzeszać ludzi, którzy są najlepsi i chcą najwyżej jakości w każdym aspekcie swojego życia.

| BARBERSHOP |

Tak jak dbamy, aby nasze kosmetyki były najwyższej jakości tak dbamy o to, aby nasze usługi barberskie był najlepsze jak to tylko możliwe. Dlatego właśnie stworzyliśmy miejsce idealne w którym może zakwitnąć każdy barberski talent. Mamy najlepsze kosmetyki oraz sprzęt najwyższej klasy, a jakość to nasze drugie imię. Właśnie dlatego na razie zapisać się można do nas tylko raz w tygodniu, w poniedziałek strzyże u nas fantastyczna barberka. Ograniczając dni w których otwarty jest barbershop możemy dopilnować najwyższej jakości. W przyszłości, gdy opracujemy odpowiedni system i znajdziemy więcej fantastycznych barberów w naszym salonie będziecie mogli strzyc się codziennie. Na razie zapraszamy na zapisy na naszej stronie lub pisząc na maila: [email protected]