Nie wychodź do sklepu w czasie epidemii! Darmowa wysyłka na terenie Polski dla zamówień już od 50 PLN

NAJLEPSI BARBERZY

Cyrulicy na Koszutce

Na brodach i włosach znamy się jak mało kto, dlatego stworzyliśmy dla Was miejsce w którym cała nasza wiedza i doświadczenie łączą się w jednym celu, aby zadbać o Wasze włosy i brody w 100%.

To właśnie w Cyrulikach na Koszutce stworzyliśmy concept store, czyli połączenie naszego sklepu firmowego, miejscu spotkań dla mężczyzn z barbershopem. To tutaj możesz zobaczyć nasze nowości przed premierą, dowiedzieć się wszystkiego na temat pielęgnacji brody oraz przetestować wszystkie nasze kosmetyki do brody. Umów się na klasyczne strzyżenie męskie lub strzyżenie brody, podczas którego nasi barberzy opracują kształt brody oraz nadadzą jej kontur brzytwą. Zrelaksuj się, napij kawy speciality i spędź miło czas!

Czekamy na Ciebie na ulicy Morcinka 21 w Katowicach!

GODZINY OTWARCIA:
PON – PT 9:00 – 18:00
SO 9:00 – 14:00
ND – ZAMKNIĘTE

Cennik i zapisy poniżej!

Zapisz się do nas już teraz!

| CONCEPT STORE |

Miejsce w którym dowiecie się wszystkiego o brodach i włosach!

Nasz nowy lokal Cyrulicy na Koszutce powstał przede wszystkim po to, aby na mapie Katowic pojawiało się miejsce do którego możecie wpaść i porozmawiać najlepszymi specjalistami na temat brody, zarostu, włosów i kosmetyków specjalnie do nich tworzonych. U nas dowiesz się wszystkiego, wypróbujesz to co najlepsze i znajdziesz coś dla siebie. Możesz się z nami napić najlepszej czarnej kawy prosto z syphonu czy dripa, a także zwyczajnie porozmawiać. Co jakiś czas będziemy organizować ciekawe spotkania, na których będziecie się mogli dowiedzieć, czegoś o piwie, kawie czy innych ciekawych rzeczach. Ponieważ nasz lokal powstał po to, aby zrzeszać ludzi, którzy są najlepsi i chcą najwyżej jakości w każdym aspekcie swojego życia.

| BARBERSHOP |

Tak jak dbamy, aby nasze kosmetyki były najwyższej jakości, tak dbamy o to, aby nasze usługi barberskie był najlepsze jak to tylko możliwe. Dlatego właśnie stworzyliśmy miejsce idealne, w którym może zakwitnąć każdy barberski talent.

Posiadamy najlepsze kosmetyki oraz sprzęt najwyższej klasy, a jakość to nasze drugie imię.

Dlatego codziennie czekają na Was Igor i Wiktor, mistrzowie, którzy zawsze gotowi są zająć się Waszymi brodami i włosami.

Chcesz się zapisć? Zadzwoń  535 098 935 lub użyj aplikacji Booksy ->