30ml - 80PLN

10ml - 50PLN

KUP TERAZ
KUP TERAZ

Przy większych zakupach​​

WRÓĆ DO SKLEPU
  1. Pielęgnacyjny olejek do brody
  2. Olejek - Cyrulicy
  3. Pielęgnacyjny olejek do brody

​Magik

​​Magik, jak wszystkie nasze olejki, składa się z idealnej kompozycji olejów naturalnych, które uzupełniają się tworząc najlepszą na mieszankę dla Twojej skóry. Tak, najlepszą. Nie rzucamy słów na wiatr, a nasz skład przemawia sam za siebie, zresztą przeczytaj i przekonaj się sam​ 

Najlepsze oleje
do brody

​Skład:

​Właściwości pielęgnujące

​Magik zaczaruje Waszą brodę i skórę pod nią. Problemy z wypryskami czy suchością cery skończą się raz na zawsze, a co ważniejsze Wasza broda będzie miękka i przyjemna, dzięki czemu żadna Dama nie ucierpi w czasie pocałunków. Zarost będzie też mocniejszy i nie będzie się łamał, co pozwoli zapuścić gęstą i wspaniałą brodę. 

​Właściwości zapachowe

​​Magik nie jest jednak tylko najlepszym olejkiem pielęgnacyjnym do brody, jest też wymarzonymi perfumami dla każdego brodacza! Dzięki olejowi zapach wnika w brodę i rozpyla swój aromat. Musicie przyznać, że w całej histori ludzkości nigdy nie było bardziej męskiego pachidła niż  broda!
Olejek pielęgnujący do brody Magik

​Jakim zapachem chwali się Magik​?

Zapachem waniliowego pieprzu. Oryginalny zapach przywodzący na myśl wanilię i migdały eksponuje Kuszące nuty kardamonu wypełniane ostrym aromatem różowego pieprzu, które przenikają się z kwiatami irysów. Ekstrawagancji dodają nuty bazowe składające się z tonki, wetiweru, ambry i cedru. Idealny dla tych, którzy są jedyni w swoim rodzaju.